W służbie Ordo

Interludium - Bastion Serpentis

Magnus Etchelion dowozi Was na drugi księżyc Scintilli, Lachesis na którym znajduje się forteca Inkwizycji zwana Bastionem Serpentis. Inkwizytor Varrak oznajmił Wam, iż z uwagi na wasze osiągnięcia, postanowił zainwestować w Was więcej środków. Otrzymaliście ograniczony dostęp do wiedzy zgromadzonej w Bastionie i sal treningowych Inkwizycyjnych Szturmowców. Na każdym kroku jesteście jednak uważnie obserwowani. Po tygodniu docierają do Was pogłoski o tajemniczej Gwieździe Tyrana…
___________________________________________________________________________________________________

Zatem z uwagi na studia możecie za darmo otrzymać jedną wybraną Common Lore. Możecie także za darmo otrzymać jedną z poniższych umiejętności: Forbidden Lore: Heresy, Inquisition, Mutants, Ordos, Psykers, lub Scholastic Lore: Bureaucracy, Cryptology, Judgement, Occult, Tactica Imperialis. Możecie sobie także dopisać 1 miesiąc dochodów, ale z uwagi na lokalizację, dostęp do sprzętu może być ograniczony.

Comments

brathac brathac

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.